درباره ما

اگر شما پوست چرب دارید، از مشکل آکنه و جای جوش رنج می برید و به دنبال راهکارهایی برای مراقبت از پوست و درمان جوشهای خود هستید، در جای درستی وارد شدید.

چه کمکی به شما می کنیم؟

آکنه یار مکانی است برای کمک به افرادی که جوش زدن های مداوم پوست و اسکارهای باقی مانده از آنها در پوسشتان، باعث ایجاد احساس ناخوشایندی در آنها شده است و تمایل دارند آرامش و لذت داشتن پوستی سالم و عاری از آکنه را بار دیگر و حتی برای همیشه تجربه کنند.

تیم ما

آکنه یار حاصل تلاش تیمی گروهی از افراد متخصص شامل پزشک متخصص پوست، پزشک عمومی، فرمولاتور و کارشناس محصولات آرایشی و بهداشتی، داروساز و مشاور است که با هدف ساختن زندگی زیباتر برای افرادی که با معضل جوش و جای جوش دست و پنجه نرم میکنند، گرد هم آمدند و سعی دارند در این رسانه ی خودمانی، با اطلاع رسانی در زمینه شناخت انواع جوش، لک و ارائه راهکارهایی برای درمان و حتی مشاوره اختصاصی افراد، مشکلات افراد دارای پوست چرب، آکنه ای و پوست های لک دار را حل کند.

چه بخشهایی دارد؟

در این رسانه شما با مطالب پایه ای مربوط به جوش و لک که افرادی دارای این مشکلات، باید بدانند آشنا می شوید. همچنین می توانید از گفتگوهایی که با پزشکان مجرب پوست در زمینه جوش و لک انجام می شود، بهره ببرید. در بخش محصولات، با انواع محصولاتی که برای پوستهای چرب و جوشدار و پوستهای لک دار وجود دارد آشنا میشوید و برای انتخاب محصول مناسب خودتان، راهنمایی می شوید. ضمنا پیشنهاد میکنیم از سری ویدیوهای آکنه یار، فایلهای صوتی، دانستنیهای تصویری و کتابهای PDF کاربردی در زمینه جوش و جای جوش بهره ببرید.